DomingoPuan nedir?

DomingoPuan, Domingo'nun sadık okurlarına sunduğu bir tür teşekkür. Her kitap alışverişinizde bazı kitapları sonraya bıraktığınızı; bir kitabımızı sevdiğinizde sonrasında başka kitaplarımızı da almak isteyebileceğinizi düşünerek sitemizde kitaba harcayacağınız paranın sonraki alışverişlerinizde size indirim fırsatı sunmasını istedik ve DomingoPuan'ı oluşturduk.

NASIL KATILABİLİRİM?
Başlamak için Üye Ol'u tıklamanız yeterli. Sitemize kaydolduktan sonra yapacağınız harcamalar, size bir sonraki alışverişinizde indirim için kullanabileceğiniz puanlar kazandıracak!

NASIL PUAN KAZANABİLİRİM?

Neyin ne kadar puan kazandırdığını görmek için 'Puan Kazan' sekmesine tıklamanız yeterli.

PUANLARIMI NASIL KULLANABİLİRİM?

Birikmiş puanlarınızla indirime dönüştürmek için “İndirim Kullan” sekmesini seçip burada 'İndirim Kodunu Al'ı tıklayın. Bu kodu alışveriş sepetinizi oluşturduktan sonra gelecek ödeme sayfasının sağ kısmında göreceğiniz "indirim kodu" bölümüne girdiğinizde ilgili indirim toplam tutardan düşülecek.

PUANLARIMI NEREDEN GÖREBİLİRİM?

Güncel puan bakiyeniz her zaman DomingoPuan sekmesinin en üstünde görüntülenir.

PUAN BİRİKTİRMENİN HERHANGİ BİR MALİYETİ VAR MI?

Kesinlikle hayır. DomingoPuan, Domingo okurlarına fayda sunmak için oluşturuldu. Puan biriktirmekle ilgilenmiyorsanız sitemizde üye olmadan da alışveriş yapabilirsiniz

BANA ÖZEL KAMPANYALARDAN YARARLANMAK İÇİN KAYIT OLMAM GEREKİR Mİ?
Puan biriktirmek için bir hesabınız olması yeterli, kampanyanın gerekliliklerini yerine getirdiğiniz sürece puanlar derhal hesabınıza kaydolacak.

PUANLARIN HESABIMA YÜKLENMESİ NE KADAR SÜRER?

Puanlar kazandığınız anda hesabınıza yüklenir.

PUANLARIMIZIN GEÇERLİLİK SÜRESİ VAR MI?

Hayır.

İADE İŞLEMİ YAPARSAM PUANLARIMA NE OLUR?

Bir ürünü iade ettiğinizde, ürünü satın alırken kazanmış olduğunuz puanlar iptal olur.

PUANLARIM HAKKINDA SORULARIM İÇİN NEREYE YAZMALIYIM?

Ekibimiz ödülleriniz ve puanlarınızla ilgili sorularınızı cevaplamak için hazır. dukkan@domingo.com.tr adresine bir e-posta gönderin, sizinle temasa geçelim.

ÖDÜL KAZANMAYA ÇOK YAKINIM. EKSTRA PUAN SATIN ALABİLİR MİYİM?

“Birikmiş Puanlarını Kullan” sekmesinde listelenen indirimlerden yararlanabilmek için yeterli puanı kazanmış olmanız gerekiyor.

KAMPANYA E-POSTALARI ALMAK İSTEMİYORUM, NE YAPABİLİRİM?

Nadir de olsa zaman zaman bizden fırsatlarımızla ilgili e-postalar alacaksınız. Bu tür e-postaları almamayı tercih ederseniz, bir sonraki e-postanızı aldığınızda 'Aboneliği İptal Et' düğmesine tıklamanız yeterlidir.